Hakkımızda

JET DÖNER

Jet Döner, Türkiye’de ve dünyada tavuk dönerin markası olmak ve Hatay usulü dönerde nesilden nesile aktarılan bu lezzete hak ettiği değeri vermek amacıyla 2017 yılında Pangaltı-İstanbul’da kurulmuştur. Hatay usulü döneri diğer tavuk dönerlerinden ayıran bir çok önemli detay vardır. Hazırlarken misafirlerin önünde yapılan görsel şov, 11 çeşit baharatla hazırlanmış ve marine edilmiş 3 sosla, sebzeli ve tamamiyle Hatay ve İskenderun’dan getirilmiş özel ürünlerle hazırlanmış Jet Döner’in  ilk ısırışta farkını hissedeceksiniz.  Her restoranın da aynı hizmet ve kalite standartların da sunan Jet Döner, Iso 9001-10002-14001-18001-22000 ve helal gıda belgesine sahip üreticiler ile çalışarak en taze malzemeleri, kalite yönetim ve hijyen sistemlerine uygun şekilde ve keyifli mekanlarda, uygun fiyat politikasıyla tüketicileri ile buluşturmayı ilke edindi. Hatay usulü tavuk dönerinin vazgeçilmez lezzetini tüm dünyaya yaymaya hazırlanıyor.

Neden Jet Döner?

  • Çünkü biz sermayenizin jet hızıyla dönmesini hedefliyoruz.
  • Bir çok tavuk dönerin sos, sunum, ve tat olarak aynı olmasına karşın, 11 farklı baharatlarla hazırlanmış 3 sos ve özel marinasyonlu tavuk, ustaların görsel şovu tüm döner sevenlerin hem görsel hem tat olarak keyifli bir deneyim yaşamasına sebep olacaktır.
  • Maliyeti hesaplı olan tavuk etinin sos ve marinasyonla çok karlı bir ticari işletme sahibi olmanızı sağlayacaktır.
  • Ufak bir yatırımla, kar marjı ve cirosu yüksek bir işletme fırsatı sunuyoruz.
  • Tüm gerekli olan kurulum, personel eğitimi, kurye, vb gibi lojistik tüm ihtiyaçlar için baştan sona konusunda profesyonel ekibimiz yardımcı olacaktır.

FRANCHISING

Sektörde 30 yılını yurt dışı ve yurt içi  yeme-içme hizmetine adamış ortaklarla yatırımın Jet hızında geri döndürecek bir projeyle, kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız ufak bir yatırımla hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Pangaltı şubesinde dönerimizi tattığınızda diğer dönerle olan farkı görecek ve kendi işinizin bir an önce patronu olmak isteyeceksiniz. Aşağıdaki butona tıklayarak Franchising formu doldurabilir ya da bizimle iletişime geçerek bu konuda size hemen destek vermemizi isteyebilirsiniz.